Paní kuchařky hýčkají děti domácím chlebem a ochutnávkami ovoce!

Naše školní jídelna je místem, kde se nejen sytí žaludky, ale také hýčkají chuťové pohárky. Naše paní kuchařky se každý den starají o to, aby děti dostaly nejen zdravé, ale i chutné jídlo.

Dnes s láskou a péčí upekly domácí chléb. Tento chléb není jen chutný, ale také zdravý, protože je vyroben z kvalitních surovin a bez zbytečných přísad. Děti si ho mohou vychutnat k obědu.

Kromě domácího chleba se paní kuchařky starají o ochutnávky ovoce, aby děti měly možnost objevit nové chutě a zjistit, jak je ovoce rozmanité a chutné. Příjemné je i potěšení s domácím termixem s malinami.

Paní kuchařky tak nejen naplňují dětské žaludky, ale také podporují zdravé stravovací návyky. Děti si vytvářejí pozitivní vztah k jídlu a učí se, že zdravé jídlo může být i velmi chutné.

Děkujeme našim paním kuchařkám za to, že se o naše děti tak pečlivě starají a každým dnem jim zpříjemňují čas strávený ve škole.