Informace a aktuality

AKTUALITA 4 Dne 5.4.2024

Zopakuji pár zásad, které jsou součástí vnitřního řádu jídelny

1)Jakékoli změny v objednávce na další den jdou provádět pouze do 12ti hodin předešlého pracovního dne (na úterý do 12ti v pondělí, na pondělí do 12ti v  pátek před víkendem a pod.)

2) pokud dítě onemocní, můžete si jídlo vyzvednout do vlastních nádob první den nemoci. Nutné se předem domluvit na čase s kuchařkou, tel. je v uveden v kontaktech na tomto webu. Týká se to opravdu jen dětí, které onemocní a nemohli jste tedy jídlo den předem odhlásit. Pokud dítě nepřijde do školy, nebo školky z jiných, vám předem známých důvodů, nemá na dotované jídlo nárok a pokud jste ho neodhlásili, bohužel propadá a musíte ho uhradit. Bude použito na přídavky jiným dětem.

3) Jídla ve školce jsou předobjednaná a vy si musíte hlídat pouze dny, kdy dítě do školky nejde, nebo si odhlásit svačinu, pokud se rozhodnete si vzít dítě po obědě (opět změny jsou možné provést pouze do 12ti hodin předešlého pracovního dne.)

Děti ve škole mají předobjednané pouze obědy a pokud jim chcete přiobjednat svačiny, musíte použít aplikaci.

Je možné tolerovat případ, kdy již plánujete návrat dítěte do školy/školky, ale dítě je ráno stále nemocné. V tomto jediném případě s pochopitelných důvodů, když mi dáte ráno včas vědět, tak vám jídlo odhlásím.

Děkuji za pochopení

Roman Fidler

AKTUALITA 3 Dne 1.3.2024

Protože jsou možné obě varianty , tedy buď neobjednaná strava, nebo předobědnaná, tak bych rád znal váš názor na oba způsoby, ve které se vám pracuje lépe.

Vaše názory mi můžete sdělit sms na tel. 792362492 , WhatsAppem, Messengerem, nebo na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

AKTUALITA 2 Dne 26.2.2024

Od 1.3. dochází k drobné změně objednávání stravy, na měsíc březen máte dětem stravu předobědnanou podle zařazení do školky, nebo do školy. Školáci mají předobědnaný oběd a děti ve školce stravu podle objednávky (kategorie celodenní, nebo pouze polodenní). Děti mají tedy stravu objednanou a vy tedy stravu odhlašujete v době nepřítomnosti a v případě školáků můžete také přiobědnat svačiny dle zájmu.

Předpokládám, že tato varianta bude pro Vás příjemnější, protože se Vám nemůže stát, že vaše dítě zůstane bez oběda.

AKTUALITA 1

Vážení rodiče,

Od 1.2.2024 jsem vám založil účet v aplikaci STRAVA na objednávání obědů buď přihlášením na web "strava.cz", nebo prostřednictvím aplikace "strava" mobilním telefonem.

Od tohoto data budete moci objednávat stravu pro své děti prostřednictvím elektronické objednávky. Objednávat stravu na následující lze vždy do 12.00 hodin předchozího pracovního dne.

V případě komplikací se bude během února vést paralelní papírová evidence stejně jako doposud.

Změna je u mateřské školy u dětí, kteří mají přihlášku na celodenní stravu. Těm lze objednat na každý den celodenní stravu tak jak jste zvyklí, nebo bez odpolední svačiny, pokud vyzvedáváte dítě po obědě.

Aplikaci Strava.cz do telefonu Android si můžete stáhnout z Google play.

Aplikaci Strava.cz do telefonu iPhone si můžete stáhnout z App Store

Logo aplikace Strava ve vašem mobilu....

nebo se můžete přihlásit v počítači na web:  https://app.strava.cz/prihlasit-se?jidelna

Číslo jídelny je vždy "1951" , uživatel je "jmeno.prijmeni" vašeho dítěte a heslem je "jmeno1" nebo "Jmeno1"

Vše psáno bez diakritiky a malými písmeny, kromě hesla, které může začínat velkým i malým písmenem

Příklad:

Číslo jídelny : 1951

Uživatel : roman.fidler

Heslo: roman1 nebo Roman1

V případě problémů s přihlášením, nebo obsluhou mě můžete kdykoli kontaktovat na tel. 792362492 nebo mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Zároveň vás prosím o sdělení vaší emailové adresy, pro další komunikaci v případě jakýchkoli změn, oprav či zádrhelů.