ZÁKLADNÍ ŠKOLA

ŠKOLNÍ JÍDELNA

MATEŘSKÁ ŠKOLA

pro rodiče

jídelníček na příští týden je aktualizován v sekci školní jídelna!!

Informace k provozu školy od 25. 5. 2020 naleznete v dokumentech pod textem!

Přihláška k přijetí žáka ke vzdělávání od 25. 5. 2020, čestné prohlášení a informace k provozu jsou umístěny na konci této strany!!

K otevření základních škol 1. stupně dojde 25. 5. 2020!

Čestné prohlášení o bezinfekčnosti budou dokládat zákonní zástupci dětí, žáků i zaměstnanci školy každých týden!

Školní jídelna je pro cizí strávníky uzavřena do 30. 6. 2020!

Žáci základní školy mohou po otevření školy využít teplých obědů, dopolední a odpolední svačiny budou zrušeny z důvodu epidemiologických opatření!!

V MŠ zůstává stravovací režim v běžném provozu!

Veškeré plánované

kulturní akce a výlety se vzhledem k epidemiologické situaci ruší! Děkujeme za pochopení!

žení rodiče,

vzhledem ke vzniklé epidemiologické situaci Vás tímto informujeme o tom, jak bude probíhat domácí učení Vašich dětí.

Jednotliví vyučující zadají pravidelně každé pondělí žákům úkoly ze svého předmětu. Žáci budou mít zadané učivo přes e-mail, SMS, popřípadě najdete informace v poštovních schránkách. Chtěli bychom Vás poprosit o kontrolu plnění úkolů.

V případě dotazů týkající se výuky nás neváhejte telefonicky nebo elektronicky kontaktovat.

M. Nathanská tel. 721 886 678, michaela.nathanská@seznam.cz