ZÁKLADNÍ ŠKOLA

ŠKOLNÍ JÍDELNA

MATEŘSKÁ ŠKOLA

Čtenářské dílny na sluníčku: Čas plný knih a pohody

Na naší škole máme to štěstí, že můžeme bleskově využívat krásného slunečného počasí. 23. 5. jsme uspořádali čtenářskou dílnu pod širým nebem. Děti si vzaly své oblíbené knihy a pohodlně se usadily na školní zahradě, aby si mohly užít čas plný čtení a pohody.

Každý žák si vybírá knihu podle svého zájmu, ať už jde o dobrodružné příběhy, pohádky nebo komiksy. Sluníčko nám tentokrát hřálo na záda a jemný vánek dodával celému dni příjemnou atmosféru. Děti se ponořily do světů plných fantazie a dobrodružství, které jim knihy nabízely.

Během čtenářských dílen mají žáci také možnost diskutovat o přečtených příbězích se svými spolužáky a učitelem. Sdílejí své dojmy, oblíbené pasáže a diskutují o hlavních myšlenkách knih. Tato pravidelná aktivita nejen podporuje lásku ke čtení, ale také rozvíjí jejich kritické myšlení a schopnost vyjadřovat své názory.

Čas strávený na sluníčku s knihou v ruce je pro všechny zúčastněné nejen zábavný, ale i obohacující. Těšíme se na další čtenářské dílny, které nám přinesou mnoho nových zážitků a poznání.