ZÁKLADNÍ ŠKOLA

ŠKOLNÍ JÍDELNA

MATEŘSKÁ ŠKOLA

Naše paní kuchařky se vzdělávaly na Veletrhu Bidfood Expo 2024 v Praze

Naše paní kuchařky se nedávno zúčastnily Veletrhu Bidfood Expo 2024 v Praze, kde měly příležitost se vzdělávat a obohatit své kulinářské dovednosti. Tento prestižní veletrh, zaměřený na gastronomii a moderní trendy ve stravování, přilákal profesionály z celého oboru.

Naše kuchařky se seznámily s novými technikami vaření, inovativními surovinami a aktuálními trendy ve zdravém stravování. Získaly inspiraci pro tvorbu jídelníčku, který bude ještě více vyhovovat potřebám našich žáků a zaměstnanců.

V rámci veletrhu měly také možnost ochutnat různé pokrmy a diskutovat s odborníky o nejlepších postupech při přípravě jídla. Toto vzdělávání jim umožní přinést do naší školní jídelny nové nápady a zlepšit kvalitu stravy, kterou denně poskytujeme.

Děkujeme našim paním kuchařkám za jejich snahu neustále se zlepšovat a těšíme se na lahodné a výživné pokrmy, které nám připraví s nově nabytými znalostmi a dovednostmi.