ZÁKLADNÍ ŠKOLA

ŠKOLNÍ JÍDELNA

MATEŘSKÁ ŠKOLA

Návštěva Farmaparku v Dobřanech

 

Dne 25. června se žáci 1. a 2. ročníku spolu s našimi předškoláky vydali na výlet do Farmaparku v Dobřanech. Tento výlet byl pro všechny děti skvělou příležitostí strávit den v přírodě a dozvědět se více o farmářských zvířatech a jejich prostředí.

Po příjezdu do Farmaparku nás přivítali místní průvodci, kteří nám ukázali celý areál. Děti měly možnost vidět a pohladit různá domácí zvířata, jako jsou ovce, kozy, králíci a viděly i klokany, bizony, pštrosy, želvy, pávy a jiné. Pro mnohé z nich to byla první příležitost, kdy se mohly takto blízko seznámit s těmito zvířaty, což pro ně bylo velmi vzrušující.

Farmapark nabízel také sportovní aktivity, které děti zaujaly a zabavily. Mohly si například vyzkoušet skákání na vzduchových duchnách. Průvodci dětem vyprávěli zajímavé příběhy a fakta o zvířatech, což přispělo k jejich vzdělávání a pochopení farmářského života.

Nechyběla ani možnost relaxace a odpočinku a samozřejmě svačinky. Společně strávený čas v přírodě byl pro všechny velmi příjemný a přispěl k upevnění vztahů mezi žáky a předškoláky.

Výlet do Farmaparku v Dobřanech byl skvělým zakončením školního roku a dětem přinesl nejen nové poznatky, ale i spoustu radosti a zážitků.