ZÁKLADNÍ ŠKOLA

ŠKOLNÍ JÍDELNA

MATEŘSKÁ ŠKOLA

Předprázdninový piknikový den na naší škole - 24. 6.

Dnes jsme si na naší škole užili úžasný předprázdninový piknikový den, který se stal nezapomenutelným zážitkem pro všechny děti i žáky. Naše škola má tu jedinečnou výhodu využívat velkou školní zahradu, kde jsme mohli nerušeně relaxovat ve stínu stromů či stanu.

Pedagogové pro děti připravili různé pohybové disciplíny, které všechny nadchly a zabavily. Děti si mohly vyzkoušet různé sportovní aktivity, soutěže a hry, které podporovaly týmovou spolupráci i individuální dovednosti.

Jedním z vrcholů dne byla návštěva paní Kochmanové, jedné z maminek, která nás překvapila doslova kouzelným strojem. Tento stroj nám připravil těsto na houstičky, které si děti mohly samy upéct, a také vynikající zmrzlinu, kterou jsme si všichni s chutí vychutnali. Děti byly nadšené z možnosti sledovat, jak se z jednoduchých surovin stávají chutné pochoutky, a zapojit se do procesu přípravy.

Paní kuchařky nám tentokrát přichystaly piknikový hamburger, který byl lahodný a perfektně se hodil do letní atmosféry našeho pikniku. Všichni si pochutnali a užili si společný čas při jídle na dekách rozložených po celé zahradě.

Celý den byl plný smíchu, radosti a skvělých zážitků. Děkuji všem pedagogům za organizaci a paní Kochmanové za úžasné překvapení. Tento předprázdninový piknikový den nám všem připomněl, jak důležité je trávit čas společně a užívat si letní pohody. Těšíme se na další podobné akce a přejeme všem krásné prázdniny!