ZÁKLADNÍ ŠKOLA

ŠKOLNÍ JÍDELNA

MATEŘSKÁ ŠKOLA

Výtvarná dílna s paní Bubelovou

Naší školu v pátek 21. 6. navštívila paní Bubelová se svou výtvarnou dílnou, která přinesla spoustu kreativní zábavy jak dětem v mateřské škole, tak žákům základní školy.

V mateřské škole si děti měly příležitost namalovat své vlastní hrnečky. Pod vedením paní Bubelové si vytvářely malby na keramiku a s nadšením se chlubily svými originálními motivy. Každý hrneček byl jedinečný a odrážel fantazii a kreativitu malých umělců. Děti byly nadšené, že si mohou vytvořit něco, co budou používat každý den, a jejich barevné a veselými motivy ozdobené hrnečky byly skutečně krásné.

Ve škole se žáci zaměřili na tvorbu originálních penálů. Pod vedením paní Bubelové si vytvořili praktický a zároveň osobitý školní doplněk. Děti dostaly možnost vyrobit si vlastní penál, který bude jedinečný a odlišný od ostatních. Každý penál byl plný barev, vzorů a osobních detailů, což žákům umožnilo vyjádřit svou kreativitu a individualitu.

Výtvarná dílna s paní Bubelovou byla pro všechny zúčastněné velkým zážitkem. Děti i žáci si užili tvoření a odnesli si domů své vlastní výtvory, na které mohou být právem pyšní. Děkujeme paní Bubelové za inspirativní a zábavnou dílnu, která přinesla do naší školy spoustu radosti a tvořivosti. Těšíme se na další podobné akce, které podporují kreativní rozvoj našich dětí.