ZÁKLADNÍ ŠKOLA

ŠKOLNÍ JÍDELNA

MATEŘSKÁ ŠKOLA

Zdravá ochutnávka a dárky pro školu od pana Smetany z Violife Profesional CZ - 20. 6.

Dnes naši školu navštívil, na pozvání paní kuchařky Bláhové, pan Smetana z Violife Profesional CZ, aby žákům představil zdravou a chutnou stravu. Prezentace byla spojena s ochutnávkou, kde děti měly možnost vyzkoušet několik zdravých pokrmů.

Pan Smetana pro naše žáky připravil zdravou tvarohovou pomazánku, lahodné smoothie a zdravou majonézu. Děti byly nadšené z neobvyklých chutí a ochutnávaly každé připravené jídlo.

Kromě ochutnávky obdaroval pan Smetana naši školu dárky, které využijeme při dalších aktivitách. Přinesl několik zdravých potravin pro další vaření, novou pánvičku, kvalitní nože a kuchařské oblečení pro naše paní kuchařky. Tyto dary nejen že obohatí naši školní kuchyni, ale také nám umožní pokračovat ve zlepšování školní stravy směrem ke zdravějším možnostem.

Návštěva byla nejen zábavná a poučná, ale také velmi přínosná pro naše stravovací návyky a zdravý životní styl. Velice děkujeme panu Smetanovi a Violife Profesional CZ za jejich čas, úsilí a štědrost. Těšíme se na další spolupráci a inspirativní projekty, které nám pomohou udržet zdraví a radost ve škole.