ZÁKLADNÍ ŠKOLA

ŠKOLNÍ JÍDELNA

MATEŘSKÁ ŠKOLA

Školní družina plná zábavy: hry, tvorba a škola v praxi

Kdo by si snad myslel, že je ve školní družině nuda, mýlil by se. V naší školní družině si děti tento týden skutečně užívají krásného počasí a bohatého programu. Každý den je plný radosti, smíchu a nových zážitků.

Děti se mění v "Charlieho andílky" se stříkacími pistolemi, kde nechybí smích a vodní zábava, zažívají radost z poznávání a sociálního cítění na stezkách, které jim paní vychovatelka připravuje. Po dovádění si mohou odpočinout v příjemném stínu pod ořechem, kde nabírají síly na další aktivity.

Kromě her si také užívají tvůrčí činnosti, kde rozvíjejí svou kreativitu a fantazii. Malují, tvoří a vyrábějí krásné výtvory, na které mohou být pyšné. A protože máme to štěstí, že naší vychovatelkou je paní asistentka, dokážeme nenásilně a zábavně posilovat právě probranou látku ve škole. Škola v praxi se tak stává hrou, kde si děti hravou formou procvičují to, co se naučily ve třídě.

Naše školní družina je místem, kde se děti baví, učí se nové věci a zažívají nezapomenutelné chvíle.